Парафінотерапія

Часті перепади температури, ультрафіолетове випромінювання і миючі засоби нещадно впливають на стан вашої шкіри. Вас врятують сеанси парафінотерапії рук і ніг, які позбавлять вашу шкіру надмірної сухості й шершавості.

Парафін здавна відомий своїми цілющими властивостями, завдяки яким шкіра набуде сяючого вигляду. Чи не найбільшою перевагою цієї процедури є інтенсивне живлення та зволоження, яке досягається шляхом делікатної обробки теплим воском. Більше того, ваші руки та ноги відчують релаксивні якості парафінотерапії і просто неможливо буде не помітити її омолоджуючий ефект. А лікувальні властивості високоякісних матеріалів додадуть шкірі еластичності.

Парафінотерапія ручки  –  200 грн

Парафінотерапія ніжки  –  250 грн

Відчуйте, як тепло парафіну повертає шкірі рук та ніг здоровий і доглянутий вигляд.

Уявіть майстрів, які працюють тільки для вас!

Саме таким є просторий та затишний салон OK’beauty (метро Осокорки). Його створено з думкою про неповторність кожної людини. І ця неповторність вимагає індивідуального підходу.

Під час сеансу краси, наші висококваліфіковані майстри врахують всі ваші побажання. І створять саме той образ, який підкреслює вашу природну чарівність.

Ми працюємо лише з безпечними та високоякісними матеріалами світових брендів б’юті індустрії. Ми не лише створюємо красу, але й дбаємо про ваше здоров’я.

Саме тому в салоні OK’beauty на Позняках ви можете додатково обрати сеанс масажу, який допоможе вам прибрати втому та максимально розслабитися.

Чекаємо вас в оновленому салоні краси OK’beauty на Позняках (метро Осокорки) – Контакти