ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ

❧ OLAPLEX до процедури фарбування від 300 грн.

OLAPIEX інноваційна технологія американських вчених, яка дозволяє відновлювати волосся після хімічних, механічних та термічних ушкоджень.
Фарбування з Olaplex, відновлює хімічну структуру волосся, реконструює кожен волосок зсередини, відновлюючи пошкоджені дисульфідні зв’язки. Завдяки цьому волосся стає живим та блискучим.

L’ANZA ULTIMATE TREATMENT — система глибокої реконструкції

від 350 грн.

L’ANZA Ultimate Treatment повертає волоссям силу, обьєм, та блиск вже після першого застосування.
Система використовується як окрема процедура відновлення так і під час фарбування, для збереження якості волосся.
Має пролонгований ефект.
Для кожного типу волосся створюється індивідуальний лікувальний коктейль, який підійде саме Вам.

❧ Мінералізація BES  це перша і найкраща допомога для сухого і позбавленого життя волосся.  Процедура, під час якої волосся наповнюється мінералами, маслами та іншими корисними мікроелементами. Ці речовини необхідні для того, щоб ваше волосся утримувало вологу.

Мінералізація BES сприяє відновленню і живленню волосся, а лікувальні властивості компонентів комплексу BES нададуть вашому волоссю здорового блиску і надовго збережуть ефект шовковистості. Професійні перукарі салона краси OK’beauty на Осокорках гарантують використання виключно якісних матеріалів з активними мінералами та вітамінами. Поживні маски, сироватки й компреси змусять ваше волосся заграти новими фарбами. Дізнайтесь секрет ідеального волосся у нашому салоні краси.

2 довжина – 350 грн

3 довжина – 450 грн

4 довжина – 550 грн

Наші майстри салону краси на Осокорках вмить повернуть красу та здоров’я вашому волоссю завдяки процедурі мінералізації BES.

Крім відновлення волосся можливо отримати послуги салона краси на осокорках від перукарів: стрижки, фарбування волосся, мелірування волосся та багато іншого.

А після процедур відновлення волосся, ви можете зробити манікюр або педикюр. В нашому салоні краси ви знайдене будь які послуги для волосся, тіла, обличчя (ми на Осокорках).

 

❧ Кератинове вирівнювання волосся Brazilian Blowout від 1500 грн

Якщо вирівнювач перетворився на вашого ворога, з яким доводиться зустрічатись щоранку, то процедура бразильського вирівнювання дозволить ефективно розгладити неслухняні локони.  Професійне кератинове вирівнювання Brazilian Blowout надасть вашому волоссю сяючого і здорового вигляду. В його основі лежить насичення волосся рідким кератином, який створює захисний шар і сприяє покращенню стану тьмяного і пухнастого волосся. А завдяки протеїну, який бережно розгладжує кутикули волосся, воно стане ідеально рівним і приємно вразить сліпучим блиском.  Процедура бразильського кератинового вирівнювання забезпечує тривалий ефект (3-6 місяців) і надійний термозахист.