Перманентний макіяж

Не прогавте нагоду зробити своє життя простішим з OKbeauty.

❦  Всі ми не з чуток знаємо, якою дорогоцінною є кожна секунда вранішнього сну. Тепер можете дозволити собі довше поніжитись в теплому ліжку, адже наші майстри вже потурбувались про те, як зробити ваш зовнішній вигляд неперевершеним. Перманентний макіяж – ось ваше рішення. Пудрові брови, акварельні губи та перманентні стрілки знайшли своїх шанувальниць серед наших клієнтів. А професіонали з величезним багажем досвіду приємно здивують вас своїми техніками татуажу брів, губ і міжвійної зони.

Пудрові брови
1500 1800грн
Акварельні губи
1500 1800грн
Міжреснічна зона (стрілки)
1200 1600 грн
Корекція
1000грн

❦  Наголошуємо на важливості підготовки до процедур. За 3-4 дні до перманентного макіяжу вам необхідно відмовитись від будь-яких процедур з віями, зняти нарощені вії, також під час процедури треба буде зняти контактні лізни. Крім того, подбайте про зволоження ваших губ. Прослідкуйте також, щоб на них не було тріщин, герпесу і ран.

❦  Слід пам’ятати, що існує ряд абсолютних протипоказань до перманентного макіяжу: злоякісні пухлини, погане згортання крові, гострі запалення, соматичні патології, ВІЛ, психічні відхилення, вірусні/грибкові захворювання. Серед відносних протипоказань виділяють гіпертонію, вагітність, лактаційний період, стрес і менструацію.